Kompanija CAMMSYS Corp. buvo įkurta Pietų Korėjoje 1993 metais. Pagrindinės veiklos kryptys yra kamerų modulių, elektronikos automobiliams, apsaugos sprendimų ir sprendimų elektromobiliams kūrimas ir gamyba. Šiuo metu kompanijoje dirba virš 3000 darbuotojų, metinės pajamos siekia apie 1 milijardą USD ir per metus yra pagaminama apie 240 milijonų kamerų modulių vienetų. CAMMSYS Corp. gamina visus kamerų modulius SAMSUNG išmaniesiems telefonams, taip pat tokioms kompanijoms kaip SANYO, VESTEL, BYO, IPRO.

Taikydama pasiteisinusią kokybės kontrolę bei pasitelkusi savo patirtį kamerų modulių gamyboje, įmonė gamino kamerų modulius keliems Automobilinių Vaidzo Registratorių gamintojams Pietų Korėjoje.

Norėdama išplėsti savo verslą Automobilinių Vaidzo Registratorių rinkoje kompanija 2012 m. rugsėjo mėn. įkūrė savo padalinį ir pradėjo kurti savo produktus.

Nuo 2001 m. CAMMSYS kotiruojasi akcijų biržoje.  Stipriausios įmonės savybės yra kaina, kokybė ir finansinis stabilumas. Kompanija diversifikuoja savo gaminių krepšelį ir gamina ne tik Automobilinius Vaizdo Registratorius, bet taip pat Galinio Vaizdo Kameras bei „Around View“ sistemas.

Visi įmonėje dirbantys elektronikos ir programinės įrangos inžinieriai yra įgavę labai daug patirties dirbant Automobilinių Vaizdo Registratorių rinkoje, todėl neabejotinai įmonės išleista Automobilinių Vaizdo Registratorių serija patenkins visus klientų lūkesčius ir įsitvirtins rinkoje kaip aukštos kokybės ir protingos kainos standartas.

BlackSys yra oficialus Camsys Corp gaminamų Automobilinių Vaizdo Registratorių prekės ženklas. Turėdama savo projektavimo ir testavimo laboratorijas, bei QC audito sistemas, kurios yra laimėjusios daug apdovanojimų, kompanija gali užtikrinti, kad visi jos produktai yra pagaminami labai tiksliai ir be defektų.

 

UAB “Incepto” yra oficialus BlackSys atstovas Lietuvoje ir Lenkijoje.

Sertifikuota Blacksys kompanija

BlackSYS
Samsung banner
Kaspersky banner
Dell banner
Lenovo banner
Intel banner